LECHISTAN - Starożytna Historia Polski - TASLAVIUS

Idź do spisu treści

Menu główne

LECHISTAN - Starożytna Historia Polski

Długo biłem się z myślami, czy za pomocą mojej strony skierować waszą uwagę na kanał Pana Pawła Szydłowskiego. W końcu jednak doszedłem do wniosku, że warto mówić publicznie, o historii  Narodu Polskiego, którego państwowość sięga czasów biblijnych. Niestety historia Polski, w tym całej Europy została zmazana dla współczesnych,. Jest ona ofiarą dwóch strasznych totalitaryzmów, czyli 1000 lat katolicyzmu i szeroko pojętego chrześcijaństwa, oraz ostatnich stu lat komunizmu, a który to ma się świetnie  do dziś. I chociaż jedni i drudzy walczyli ze sobą bezwzględnie, to warto zauważyć, że świadomość historyczna , a co za tym idzie państwowa Narodu Polskiego zostały starte niemal w proch. Z mojego punktu widzenia Pan Paweł w swoich wywodach porusza dla mnie sprawę niebywale ważną. Z jednej strony pokazując publicznie fakty przywraca Polakom ich historię, a więc i godność. A z drugiej  obnaża rolę jaką odegrała w tym wszystkim oficjalna nauka historii, której filarem od zawsze były, a przynajmniej tak się niemal wszystkim zdaje, uniwersytety. Z faktów które on przytacza wynika też jasno, że uczelnie od czasów chrztu zawsze pełniły funkcję służebną  w stosunku do naszych okupantów. A panowie profesorowie historii są gotowi napisać i ogłosić publicznie  każdą bzdurę, jaką od nich zażąda władza. A więc pracodawca. I fakty historyczne nie mają dla nich tu jakiegokolwiek znaczenia. Tak z resztą jest do dziś i  w innych dziedzinach wiedzy. Wystarczy wspomnieć chociażby o takich idiotyzmach jak ocieplenie klimatu w wyniku działalności człowieka, czy tzw. wielki wybuch, od którego miała się zacząć ewolucja wszechświata, a co za tym idzie w szczególności samego człowieka. Zapamiętajmy  więc i to przesłanie. Obecne uczelnie podobnie jak te w średniowieczu służą swoim panom. Niszczą niejednokrotnie fakty. I wspierają każdy idiotyzm swego chlebodawcy. A całą prawdę  bez jakichkolwiek ceregieli sprzedają za przysłowiowych kilka srebrników. Przy czym stosują dokładnie te same metody co średniowieczna inkwizycja.


Jak zapoznać się z treściami zawartymi w tym kanale?
Moim zdaniem zrobicie najlepiej, gdy zaczniecie wszystko oglądać począwszy od pierwszego odcinka.  Wtedy cały wywód staje się spójny i logiczny. A to w każdym tego typu wykładzie jest sprawą najważniejszą.

Warto też w tym miejscu wspomnieć o polskich kronikach historycznych . Tu macie np. Link do Kroniki Prokosza
, którą datuje się na X wiek. ( http://polona.pl/item/1045725/2/ ) . I na której to podstawie swoją Historię Polski oparł sam wielki Długosz.

Ci zaś z  was co są najbardziej dociekliwi, niechaj  posłużą się internetem. Warto poszukiwania zacząć na youtube  , potem googlach , a hasłem kluczowym może być np. „słowiańszczyzna
” lub „wandalia i Polska. TASLAVIUS.


A tu macie ezpośredni link do wszystkich filmów Pana Pawła Szydłowskiego.Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego