Ciekawostka 9 - Czy jest możliwy klimatyczny potop? - TASLAVIUS

Idź do spisu treści

Menu główne

Ciekawostka 9 - Czy jest możliwy klimatyczny potop?

Ekolodzy (chciałem powiedzieć ekoterroryści)  twierdzą, że po stopieniu się wszystkich lodowców poziom oceanu światowego wzrośnie o około 80m  w stosunku do obecnego. Spowoduje to katastrofę ekologiczną polegającą na zalaniu znacznych powierzchni lądów. W efekcie tego nie ustępującego POTOPU olbrzymie obszary Ameryki,  Europy, oraz Azji zostaną zalane wodami oceanu światowego. A niektóre kraje położone wokół wybrzeża  wprost znikną pod wodą. Podobny los ma spotkać niemal wszystkie kraje znajdujące się na wyspach.

Powstaje jednak pytanie.

Czy obraz kataklizmu jaki przed  nami rozciągają ma coś wspólnego z rzeczywistością?
Czy to prawda, że po stopieniu się wszystkich lodowców, aż tak bardzo może wzrosnąć  poziom światowego oceanu?

Otóż okazuje się, że tkwią oni wszyscy w bardzo poważnym błędzie. I że ich szalone wizje są całkowicie sprzeczne w podstawowymi prawami fizyki, oraz faktami empirycznymi , które niemal codziennie możemy sami zaobserwować i to na własne oczy.
W filmie możecie sami zobaczyć, policzyć i oszacować tę wizję. A co za tym przekonać się , że cały ten „potop ekologiczny” nie ma najmniejszych szans by zaistnieć, oraz, że wizje które przed nami roztacza całe to nierozumne towarzystwo, przeczą podstawowym prawom fizycznym , znanym ludzkości od paru tysięcy lat.

ZAPRASZAM!


Link do tego filmu na youtube macie tutaj.Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego